300 NTD sods par uz suni motorollera


Tā nu te ir Taivānā. Cilvēks vienkārši veda suni uz motorollera, un dabūja 300 NTD sodu pa pastu. Īstenībā suņus vadāt uz motorelleriem Taivānā nav nekas neparasts, tas ir redzams bieži, it īpaši laukos.Šī bilde ir fotografēta blakus 觀音山 (Guānyīn Shān) Taipejas rajonā.

suns uz motocikla

Kas šeit ir ievērības cienīgs? Pirmkārt jau tas, ka fotogrāfiju policijai aizsūtija ne jau automātiskās kameras, vai kādi jauni augstās tehnoloģijas droni. Fotogrāfiju uztaisīja, un nostučīja policijai līdzcilvēks, jeb, es teiktu – līdzcilvēkgnīda.

Man nav skaidrs, kur problēma šādi vadāt suni, tev tak no tā gabals nenokritīs, lai vilktu ārā savu telefonu un stučītu policijai šitādus gadījumus. Nu un policija izlika rēķinu ar formulējumu, ka sods 300 NTD par suņa “nepiesprādzēšanu”.

Jautri, vajadzēja vēl sunim motocikla ķiveri uzvilkt, tad gnīda ar telefonu būtu apmierināts.

Cilvēkam, kurš dabūja šo rēkinu izrādījās esam no sociālajiem tīkliem un kašķēšanās atkarīga meita, kura tad šo bildi palaida internetā, pieprasot skaidrojumus, uz ko Luzhou 蘆洲 rajona policija esot atbildējusi ar oficiālu preses relīzi, ka viss, kas atrodas uz motorollera krēsla, vai tas ir suns, vai kas cits (alus kaste, sieva, atomreaktors, – aut.piez.) ir jāpiestiprina, a suns redz nebija piestiprināts.