10PCS/maiss SC APC 3M Simpleksais režīms fiber optic patch cord Kabeļu SC APC 2.0 mm un 3,0 mm FTTH optisko šķiedru jumper cable

z188193

Jauns produkts

€11.97

Tagi: austiņas yealink, kawasaki z1000sx, Šķiedras, ftth, 100 ātri spraudni apc, epon, ftth rīks, apc savienotājs, kabeļu dupont, nopirkt bungas roland.

Augstas Kvalitātes un rentablu 9/125µm Single Mode Optisko Kabeli

Augstas Kvalitātes un rentablu 9/125µm Single Mode Optisko Šķiedru Kabeļu 9/125µm single mode optisko kabeli, kas ir piemērots uzņēmuma tīklu, telekomunikāciju telpas, servera fermām, mākonis uzglabāšanas tīklus, un jebkurā vietā šķiedras džemperis kabeļi nav nepieciešami.Tas atbilst RoHS, un šķiedras patch vads ir optiski pārbaudīta ievietošanas zudumu, lai nodrošinātu augstu kvalitāti.Šī 9/125 OS2 single mode optisko kabeli ir ideāls, kas savieno 1G/10G/40G/100G ethernet savienojumus.Tas var pārvadāt dati līdz 10km pie 1310nm, vai līdz 40km pie 1550nm.

  • Saderīgs: TP-link
  • Objekta Garumu: 3m
  • Zīmola Nosaukums: LAGOTEK
  • Modeļa Numurs: SC fiber optic patch cord
  • Izmērs: SC/APC-SC/APC
  • Savienotāja Tips: SC/APC
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Saistītie Produkti

Trending.