Augstas kvalitātes 100GAB SC APC Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs FTTH Iegulto SM SC optisko Šķiedru ātrais savienotājs Bezmaksas Piegāde

z192416

Jauns produkts

€53.77

Tagi: apc, sc, Šķiedras, fitel s178, ftth, 100 ātri spraudni apc, optiskās šķiedras savienotājs, ftth rīks, apc savienotājs, optiskās šķiedras sc savienotājs, hs1 led.

Augstas kvalitātes 100GAB SC APC Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs FTTH Iegulto SM SC optisko Šķiedru ātrais savienotājs Bezmaksas Piegāde Galvenās Iezīmes: 1. Ātri un viegli uzstādīt, bez speciāliem instrumentiem 2. Precizitātes anti-griešana taustiņu un korozijas izturīgs struktūra 3. Brīvi peldošas keramikas gredzenu 4. Power-save, tā kā nav nepieciešams karstā kušanas 5. Integrēta aizsardzība no apvalka, lai nepieļautu savienotājs veidlapu, ietekmes OBJEKTU Tehniskajiem Parametriem, Šķiedras tips SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125) Optiskās šķiedras diametrs 125µm ( 657A1 & 657A2 ) Saspringts rezerves diametrs (mm) 250µm Šķiedras režīmā Vienu Operāciju laikā Par 100s (ne šķiedras cut) Ielikt zaudējumu ≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm) Atgriešanās zudums > -50 dB Stiprinājumu izturību neapbruņotu šķiedras >4 N Stiprinājuma izturību neapbruņotu šķiedras turētājs >8 N Stiepes izturība >10 N, Izmantojot temperatūra -40~+75°C On-line stiepes izturība (20 N) IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 50dB Mehāniskā izturība (500 reizes) IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 50dB Drop-off tests (drop-off augstums 4m) IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 50dB

Bildes

Starptautiskā lai pircējs ir atbildīgs par jebkuru piemērojamo ievedmuitas nodokļiem un vietējie nodokļi.Lūdzu, pārbaudiet ar savu muitas pirms pirkuma veikšanas.Kuģniecības un Pārkraušanas es kuģu 3 (triju) darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.Katru posteni, iepako rūpīgi, lai pārliecinātos, ka tas izpaužas jums lielisku stāvoklī.Kuģis visā pasaulē aizņem apmēram 16-28 darba dienas ar sekošanas numuru par brīvu.Mēs kuģis šo preci pa HONKONGĀ POST,Parasti tas aizņem apmēram 15-30 darba dienas Galamērķa ,mēs arī varam nosūtīt šo preci pa EMS, DGM,SIP,CPAP, lai wordwide.Protams ,mēs varam atbilst klientu pieprasījuma, kuģu kravu citos veidos,bet kravas būtu jāmaksā klientam .

Vēlreiz un Kompensāciju diapazonu, Ja jums nav saņemt sūtījumu, kas pārsniedz 35 dienas vai esat saņēmis nekvalitatīvu preci vai nepareizu preci, pls sazinieties ar mani caur pasta pakalpojumu, un es apsolu pēc tam, kad situācija ir apstiprināts, mums būs vēlreiz vai kompensācija jums.Ir klienti, atbildību jāmaksā par Atgriešanās kuģniecības maksa nekādos apstākļos.Un mēs nepieņemam atpakaļ piemērošanu, ja tas pārsniedz 14 dienas pēc tam, kad esat saņēmis sūtījumu.Un pls garantēt, ka ienākumi postenis būtu uz tās sākotnējā stāvoklī.Sazinieties ar Mani Mūsu uzņēmums ir profesionāls fabrika jo optisko iekārtu vairāk nekā septiņus gadus,mēs esam pārliecināti, ka mūsu produkti atbilst u.Es būšu šeit, lai atrisināt visas problēmas,tāpēc laipni aicināti sazināties ar mani jebkurā laikā.Un es apsolu, es atbildēsim jums 24 darba darba laikā.Mūsu mērķis ir, lai apmierinātu tevi kā klientu, un atgriezties, saglabāt savu izcilo reputāciju.

  • Ievietošanas zudumu: <0.3 dB
  • Optiskās šķiedras diametrs: 125um
  • Preces nosaukums: SC UPC Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs
  • Atgriešanās Zaudējumu: >=50 dB
  • Daudzums: 100 Gab
  • Viļņa: 1310/1550nm
  • Modeļa Numurs: SC APC
  • Zīmola Nosaukums: ZHWCOMM
  • Šķiedras Tips: SM
Boy Pro Boom Online 2009
2020-11-18
5/5
Perfect
Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Saistītie Produkti

Trending.