Washi Pašlīmējošas Papīra Daļēji caurspīdīgs Papīra Rokasgrāmata A4 Drukas Uzlīmes Papīra pamats Diy Rokasgrāmata Ap

z284

Jauns produkts

€3.89 €3.65

Tagi: pašlīmējošas papīra rulli, papīra drukātu uzlīmes, mi printera papīrs, uzlīmes bujo caurspīdīga, papier dore a4 līmi, a4 lipīgs papīrs, glancēts foto papīrs, dot uzlīmes, papīrs, , papīra drukas caurspīdīga, modelis uzlīmes, caurspīdīgs.

Pārdošanas Punkts

Un papīra izejvielas papīra, ko izmanto iespiešanai modeļiem, padarot roku kontu, zīmējumi, papīra samazināt, mājās uzlīmes, manuālā glezniecības kopēšana, drukāšana puses kontus, un tā tālāk.Piesardzības pasākumi: 1. Lāzera printeri var drukāt nepārtraukti, nebūs asiņot tinti. 2. Tintes printeri, ieteicams, lai būtu kartona printeris, ja nav labākais vienā plūsmā drukāšanai, var izdrukāt, galvenokārt raugāmies uz to, vai printeris izmanto tintes atbalstu un papīra izejvielas papīra, papīra ietekmē mitruma.Priekšrocības lāzera un tintes: Tintes druka no modeļa spēcīgu trīsdimensiju sajūtu, augstu caurskatāmības, viegli parādās asiņošana, tintes problēmas, un iespējamība, slikti nekā lāzera ir lielāks.Īpašu padomi: Līmi drukāšana, izmantojot augstas temperatūras fiksēto attēlu, pēc termiskās izplešanās un saraušanās, kas izraisa uztūcis nevienmērīga, kas ir normāla parādība, neietekmē to pašu gadījumā, ja lāzers ir skaidrāks nekā tintes, ieteicams izvēlēties lāzera drukas, lāzera tonera, ūdensizturīgs nav izbalināt.

  • Modeļa Numurs: Pašlīmējošais Papīrs
  • Zīmola Nosaukums: Peng jie cheng
Rodolfosd2000
2020-09-10
4/5
Product arrived in good condition. In future shipping check dispatch format (paper arrives folded in a cylinder).
Olegpokemosh
2020-09-10
5/5
Product arrived safely. It was curved but well packaged and easy to flatten out. No winkles after flattening. I'm satisfied!
Mbillings
2020-09-28
3/5
Sadly the paper came with very bad crumple even you rool it with Styrofoam. It will be better with card board baking because the paper is so thin and easily crumple with bad postage.
Rus Bajbekov
2020-12-04
5/5
The product arrived safely with protective bubble and foam inside the roll. Thank you.
Lreierson419
2020-12-14
2/5
The paper color looks different in real life.
Esi pirmais, kurš uzraksta atsauksmi!

Saistītie Produkti

Trending.