220v divvirzienu tālsatiksmes augstas jaudas apgriezts mehānisko sūkni mācību bezvadu ieslēgšanas tālvadības slēdzis

z4176

Jauns produkts

€23.41 €22.00

Tagi: ewelink ieslēdziet funkcijas wifi, smart home slēdzis mums, 48v grid tie inverter, 100w car inverter, epever inverter shi, rullo žalūziju slēdzis wifi, 12v 230v 3000w, WenQia, akumulatora grid tie inverter, moeshouse slēdzis.

Augstas jaudas 220V motora pozitīvo un negatīvo tālvadības slēdzis jaunu ierakstu!

Tas ir piemērots tālvadības pults, elektriskās kontroles shēmas, piemēram, siltumnīcas efektu izraisošo rullo žalūzijas, tālvadības kontrole, elektriskie logi un durvis, projekcijas ekrāni, signāla kontrole, pacelšanas iekārtas, utt.

Funkcijas:

1. Augsta jauda: Pieņemt 30A releju tieši kontrolēt maksimālais atpakaļgaitas rotācijas 3000W elektromotoru, lai nodrošinātu stabilas ilgtermiņa lietošanai.

2. Darba režīms ir brīvi regulēt lietotājs: lietotājs var mainīt, bloķēšanas un skriešanas darba režīmos ar sevi.

3. Mācību veids kods: Jūs varat mācīties kods 3D tālvadības pults ar tādu pašu frekvenci. (Neuztraucieties, ja jūs zaudējat tālvadības pults procesa laikā.Vienkārši nopirkt tālvadības pults un uzzinātu to.Tas ir LABI, nav nepieciešams, lai aizstātu to, saglabājiet lietotāja.izmaksas).

4. Ar manuālu funkciju: Tas var kontrolēt manuāli.Ja tālvadības pults akumulators ir miris, vai tālvadības pults ir zaudēta, tas var regulēt manuāli.

5. Ar ierobežotu funkcija: Tas var būt saistīts ar ierobežotāju, lai efektīvi novērstu mehānisko degšanas procesā.

6. Aizsardzības funkcijas: uz savienojas režīmā pārslēgtos no nākotnes, lai mainītu, ir jābūt pārtraukta, pirms tā var tikt apvērsti.Kad jog režīmā tiek nospiests, tas ir atbrīvots uz 1 sekundi, pirms nospiežot taustiņu, lai mainītu, efektīvi novērst transportlīdzekļu degšanas procesā.

Šajā cenā ietilpst: 1 gab. uztvērējs (ar kārbu) + 1 gab. 3-pogu tālvadības

Uzmanību: Augsts spriegums ir bīstama, uzmanies no elektriskā šoka, ne-profesionāļi nedrīkst ekspluatēt, lūdzu, stingri ievērojiet zīmējumā elektroinstalācija, jūsu pašu risks!

Padomi: Šis produkts nesatur kontaktori / motori / limita slēdži.

Piezīme: uz priekšu, ierobežot un atpakaļ ceļa slēdži var savienot ar COM un NAV attiecīgi.

Produktu ieviešanu:

Uzņēmuma tālvadības uztvērējs valde ir piemērots elektriskās vadības ķēdēm, piemēram, siltumnīcas efektu izraisošo rullo žalūzijas, tālvadības kontrole, elektriskie logi un durvis, projekcijas ekrāni, signāla kontrole, pacelšanas iekārtas, utt.Visi tālvadības slēdzis moduļi pieņemt digitālo bezvadu kodēšanas tehnoloģija, kas nav directionality un slēdži nav pretrunā viens ar otru. 220V tālvadības slēdzis, ķēdes komponenti ir pilns ar materiāliem, plates ir izgatavotas no augstas kvalitātes double-sided PCB, jaudas daļa ir izgatavota no augstas kvalitātes tīra vara spole transformators, veiktspēju, kas ir daudz lielāks, nekā parasti izmanto zemo izmaksu RC ķēdes, kas ievērojami uzlabo visu komplektu tālvadības pulti.Kalpošanas maiņa.Pircēji var salīdzināt un iegādāties.

Saņēmēja kontrolieris var izturēt līdz strāva 30A (peak), un var tieši vadīt AC 220V motora priekšu un atpakaļ.Lai pagarinātu dzīves saņēmēja kuģa, veikalā, nav ieteicams kontrolēt lieljaudas kravas.Tas ir ieteicams, lai kontrolētu spēku zem 3000W.

Pamata parametri:

Produkts modelis: KG-ZF30-1

Darba spriegums: AC190V~250V

Darba frekvence: 315MHZ

Kontakta jauda: ≤30A/250VAC;

Saņemt jutīgums: >-114dB

Tālvadības attālums: 1000 metru (nav iejaukšanās atvērtās telpas) Šis attālums ir teorētiskais attālums bez iejaukšanās, un tā tiks samazināta saskaņā ar dažādiem vides mijiedarbība un starpsienas lietošanas laikā.Kopumā tas ir par 10% -50% nominālais attālums.

Vairāki kontroles kanāli: 2-veids, kā kontrolēt motoru ir mainījusies

Kodēšanas veids: mācību veids;

Mācību metodes: Nospiediet mācību pogu vienu reizi, indikators būs.Šajā laikā, nospiediet tālvadības pults pogu vienu reizi, indikators nodziest, un mācīšanās ir veiksmīga.

Klīringa metode: Turiet mācību pogu uz 8 sekundēm, indikators iedegas un tad nodziest, un klīringa ir veiksmīga.

Uztvērēja izmērs: 110*92*43mm

Darba režīms: (savienojas/jog, lietotājs var izvēlēties uz plates, rūpnīcas uzstādījums ir atslēga)

Savienojas: īsi nospiediet pogu uz priekšu, tālvadības pults, motors griežas uz priekšu, pēc tam nospiediet tālvadības pults pogu, lai apturētu pogas, transportlīdzekļu pieturvietas; īsi nospiediet tālvadības pults attīšanas poga, motora maina, īsi nospiediet tālvadības pults pogu stop, motors apstājas.Jums ir jādarbojas katru reizi, kad jums ir jāpārtrauc, pirms jūs varat darboties citā stūres (aizsargā motoru).

Jog: Nospiediet un turiet nospiestu tālvadības pults uz priekšu rotācijas pogas neatbrīvo, motors griežas uz priekšu, atbrīvošanas tālvadības pogu, motors apstājas, ilgi, nospiediet tālvadības pults attīšanas poga neatbrīvo, motoru, apvērš, atbrīvošanas tālvadības pogu, motora Stop, viens otru pēc katras pieturas jādarbina, lai darbotos citā stūres (aizsargā motoru).

  • Slēdža Tips: Sensora Maiņa
  • Funkcijas: Citi
  • Modeļa Numurs: KG-ZF30-1
  • Garantijas laiks: Citi
  • Sertifikācija: CCC
  • Materiāls: Plastmasas
  • Modelis: KG-ZF30-1
  • Vienuma Tips: Slēdži

Saistītie Produkti

Trending.